У початок

Продавали АЗС біоетанол під виглядом розчинників: БЕБ викрило схему

Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрило компанію з виробництва біоетанолу в ухиленні від сплати орієнтовно 324 млн грн акцизного податку. Про це БЕБ повідомляє на своєму сайті.

«Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України викрили компанію з виробництва біоетанолу в ухиленні від сплати акцизного податку в особливо великих розмірах», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у бюро, слідством встановлено, що посадові особи підприємства налагодили незаконне виробництво технічного спирту під виглядом універсального органічного розчинника, який не входить до акцизної групи товарів.

Проаналізувавши фінансово-господарську діяльність, детективи БЕБ встановили, що товариство продавало виробникам пального та АЗС біоетанол як розчинник без сплати акцизного податку. Останні змішували хімічну продукцію з пальним для збільшення його обʼєму.

Такі дії, за попередніми оцінками, призвели до ухилення компанією від сплати акцизного податку орієнтовно на суму 324 млн грн.

«За результатами проведених обшуків у офісних приміщеннях, на виробничих потужностях заводу й за адресами проживання фігурантів детективи бюро вилучили понад 130 тис. л біоетанолу і 38 тис. л розчинника орієнтовною вартістю понад 6,7 млн грн. Окрім того, детективи БЕБ вилучили готівку: долари, євро та гривню в еквіваленті понад 35 млн грн», – повідомляє прес-служба БЕБ.

Наразі триває досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків) і ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Оперативний супровід здійснюється співробітниками Служби безпеки України. Процесуальне керівництво – прокурорами Офісу генерального прокурора. 

Як писав enkorr раніше, у Дніпрі судитимуть підозрюваних в організації незаконного виробництва й реалізації пального.

Видання також повідомляло, що на Київщині викрили підприємства, які незаконно продавали пальне. Окрім того, судитимуть трьох жителів Київщини, які продавали фальсифіковане пальне.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти