У початок

Постачання російської нафти за кордон впали до мінімуму за півроку

За підсумками останніх чотирьох тижнів, що завершилися 16 липня, постачання російської сирої нафти морським шляхом до інших країн скоротилося до мінімуму за останні півроку і становило 3,1 млн барелів на добу.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні дані щодо відстеження суден.

Це значення виявилося на 780 тис. барелів менше пікових весняних показників, досягнутих за підсумками середини квітня і початку травня, і на 270 тис. барелів нижче лютневого рівня.

Зазначається, що до середини липня значно просіли поставки російської сировини до країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, імпорт зменшився до мінімального значення із середини січня 2023 року. Крім того, через санкції різко скоротилася кількість покупців цієї продукції у Європі.

Зниження відбувається на тлі наміру російської влади знизити обсяги експорту сирої нафти на 500 тис. барелів на добу у серпні 2023 року. При цьому в липні місцеві нафтові компанії вже фактично скоротили продаж до необхідних обсягів. За підсумками третього кварталу москва збирається зменшити експорт в цілому на 2,1 млн т, уточнює Bloomberg.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти