У початок

Польські фермери не розблокують у визначений час КПП «Рава-Руська–Гребенне»

Польські фермери вирішили продовжити до кінця доби 6 червня блокування руху українських вантажівок у пункті пропуску «Рава-Руська–Гребенне». Про це повідомив речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко у коментарі «Українській правді».

«Блокування польськими фермерами напрямку пункту пропуску Рава-Руська в зазначений час, як це повідомлялося раніше, о 14 годині 6 червня не завершиться.

За результатами зустрічі з польськими колегами вони повідомили, що попередньо розблокування руху для вантажних транспортних засобів у напрямку польського пункту пропуску «Гребенне» учасниками акції на території Польщі має відбутися о 00:00 07.06.24 року (за київським часом)», – сказав він.

Зі слів Демченка, на цей час ситуація не змінюється: польські фермери не пропускають вантажівки у бік Польщі. У бік України незначна кількість вантажних транспортних засобів перетинає кордон, за минулу добу це було близько 60.

Станом на ранок у черзі на території Польщі перебувало близько 50 ваговозів.

Як писав раніше enkorr, польські фермери планували блокування вантажної ділянки в пункті пропуску «Рава-Руська–Гребенне» з 10:00 год 4 червня за київським часом до другої половини дня 6 червня, проте їхні плани щодо пропуску українських вантажівок вчергове змінилися.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти