У початок

Підприємці постачали прикордонникам пальне за завищеними цінами — прокуратура

Підприємство продавало військовим пальне за завищеними цінами, отримавши зайво 2 млн 360 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону на сайті спецпрокуратури.

«Житомирською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону забезпечено примусове виконання рішення господарського суду м. Києва в інтересах держави в особі адміністрації Державної прикордонної служби України, – йдеться у повідомленні. – За реагування Житомирської спецпрокуратури на користь ДПСУ стягнуто понад 2,8 млн грн».

Як повідомлялось раніше, у перші дні повномасштабної війни одна з військових частин ДПСУ уклала договір з комерційним підприємством на закупівлю бензину для транспорту прикордонників. При цьому, усупереч закону, до ціни закупівлі постачальник додав податок на додану вартість, хоча на той час уряд запровадив нульову ставку такого податку при закупівлі пально-мастильних матеріалів для потреб військових формувань.

Таким чином, зазначають у прес-службі прокуратури, військова частина зайво сплатила 2 млн 360 тис. грн бюджетних коштів, й Житомирська спеціалізована прокуратура пред’явила позов в інтересах держави про стягнення безпідставно набутих коштів та інфляційних втрат за користування ними понад 6 місяців.

У підсумку за рішенням суду примусово стягнуто з рахунків підприємства-боржника понад 2,8 млн грн.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти