У початок

Минулого тижня прибутки росії від експорту викопного палива зросли — CREA

За підсумками минулого тижня прибутки рф від експорту викопного палива зросли. Про це свідчать дані щотижневого звіту Центру досліджень енергетики та чистого повітря (CREA).

За попередніми оцінками, упродовж 6-12 листопада росія здійснила експорт викопного палива на 5,63 млрд євро, це на 4% більше порівняно з тижнем раніше. Надходження з експорту нафти не змінилися й становили 2,66 млрд євро. При цьому експорт нафтопродуктів і хімікатів збільшився з 1,27 млрд євро до 1,51 млрд євро, газу — з 0,98 млрд євро до 1,07 млрд євро. Надходження від експорту вугілля зменшилися з 0,5 млрд євро до 0,39 млрд євро.

На танкери, що належать європейським країнам чи країнам G7 або застраховані в них, було завантажено викопне паливо на суму 2,06 млрд євро, що сприяє фінансуванню повномасштабного вторгнення росії в Україну.

До п’ятірки найбільших імпортерів увійшли Китай, Індія, Туреччина, ЄС і Сингапур. Туреччина залишається найбільшим покупцем російських продуктів нафтопереробки. За даними Консалтингової групи «А-95», 6-12 листопада з російських портів у Туреччину було відвантажено 202 тис. тонн дизельного пального й газойлю і 41 тис. тонн прямогінного бензину. 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти