У початок

«Ойл Ультра» має сплатити 170 тис. грн штрафу за торгівлю неякісним пальним

Миколаївське ТОВ «Ойл Ультра» за рішенням суду сплатить до Державного бюджету України штраф у сумі 170 тис грн за порушення законодавства про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції. Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції (ДЕІ) Південно-Західного округу.

«У травні 2021 року було проведено планову перевірку характеристик автомобільного бензину й дизельного пального на АЗС ТОВ «Ойл Ультра» у Миколаєві.

Перевіркою встановлено низку порушень норм технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів дизельного, суднових та котельних палив від 01.08.2013 року № 927 та Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у ДЕІ, на підставі акту перевірки було прийнято рішення про обмеження надання продукції на ринку, приведення продукції у відповідність до встановлених вимог. Проте під час проведення позапланової перевірки у липні 2021 року, тобто через 2 місяці після першої перевірки, було встановлено, що компанія «Ойл Ультра» проігнорувала вимоги інспекторів.

Як результат, на ТОВ «Ойл Ультра» накладено штраф обсягом 10 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, який становить 170 тис. грн, за порушення вимог п. 6 ч. 4 ст. 44 закону про ринковий нагляд.

Проте у визначений строк штраф у бюджет сплачено не було, тож інспекція звернулась до суду із позовом про стягнення санкцій.

«Рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду від 27 лютого 2023 року адміністративний позов задоволено. Суд прийняв рішення про стягнення штрафу. Постановою П’ятого апеляційного адміністративного суду від 10 липня 2023 року апеляційну скаргу ТОВ «Ойл Ультра» залишено без задоволення», – підсумували у ДЕІ.

Наразі інспекція звернулась до Державної виконавчої служби щодо примусового стягнення штрафу.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти