У початок

Оператор терміналу в Джурджулештах припиняє роботу з російським пальним

Danube logistics припиняє торговельні операції з нафтопродуктами російського походження. Про це повідомляється в офіційному листі компанії-оператора молдавського терміналу в Джурджулештах.

«Як оператор терміналу в Міжнародному вільному порту «Джурджулешти» (GIFP) ми хотіли б повідомити нашу політику щодо обробки нафтопродуктів походженням з росії. Компанія не приймає перевалку й зберігання нафтопродуктів російського походження на нашому терміналі», — йдеться у зверненні заступника генерального директора Danube logistics Али Айдова.

Утім, у компанії не заперечують, що раніше термінал приймав вантажі з російськими нафтопродуктами. «Два винятки, прийняті протягом цього року, стосуються окремого випадку, щоб уникнути значних фінансових збитків для клієнта, через що паливо було ізольовано й постачено виключно в межах Республіки Молдова. Подальші винятки не допускаються», — сказано у листі.

Згідно з даними сервісів відстеження руху суден, у червні до молдавського терміналу прибув танкер Malik Aliyev з 3,3 тис. тонн дизпального, відвантажений з російського таганрога. Також 12 вересня в Джурджулешти заходило судно Gen. Polad Hashimov, яке на початку місяця вийшло з таганрога.

Раніше enkorr повідомляв, що в серпні з турецького Мерсіна в Джурджулешти надійшли два вантажі, які привернули увагу ринкового суспільства неадекватно низькими цінами.

Нагадаємо, українська митниця посилила контроль за постачаннями нафтопродуктів, які здійснювалися з турецьких терміналів. Як наслідок, на початку серпня надходження дизпального й бензину з турецьких портів в Україну припинилися. Водночас спостерігається активізація постачань нафтопродуктів із Туреччини в Молдову.

Як відомо, група терміналів у Мерсині є одним із найбільших у Туреччині отримувачів російського дизпального і газойлів. За даними Консалтингової групи «А-95», за останні два місяці порт «Джурджулешти» прийняв принаймні п’ять суден із дизельним пальним, яке було відвантажено з терміналів Мерсіна.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти