У початок

Олександр Ватажишин завершив роботу в «Укравтогазі» (оновлено)

Директор мережі АГНКС «Укравтогаз» (входить до складу НАК «Нафтогаз України») Олександр Ватажишин завершив роботу в компанії. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Нафтогаз» в односторонньому порядку без пояснення причини розірвав зі мною трудовий договір»,  — розповів у коментарі enkorr Олександр Ватажишин.

З його слів, новим очільником «Укравтогазу» став Шумер Віталій Орестович.

Зазначимо, Ватажишин очолював Укравтогаз із початку січня 2019 року, куди він прийшов з посади голови Асоціації природного газу для транспорту (NGV Ukraine). Ще раніше працював гендиректором холдингу «УкрГаз».

Після його приходу компанія розпочала оновлення організаційної системи управління для оптимізації витрат на виробництво стисненого газу й запобігання незаконним діям під час його реалізації через мережу заправних станцій компанії.

Як повідомляв enkorr, мережа АГНКС «Укравтогаз» через високі ціни й несприятливу кон'юнктуру на ринку з 1 лютого 2022 року припинила комерційну заправку автотранспорту на всіх своїх станціях.

Проте з початком літа почали працювати 32 заправні станції «Укравтогазу», а за якийсь час компанія планувала запустити ще 8 станцій.

Нагадаємо, у травні уряд звільнив Миколу Гавриленка і призначив новим головою «Укртранснафти» Володимира Цепенду. Також компанію залишив перший заступник Андрій Пасішник, який, за наявною інформацією, перейшов на позицію першого заступника гендиректора Української енергетичної біржі. 

Довідка enkorr

ДП «Укравтогаз» увійшло у нафтовий дивізіон «Нафтогазу». Мережа нараховує 90 автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій, з яких 9 станом на початок повномасштабного вторгнення залишалося на непідконтрольних Україні територіях. Компанія охоплює третину ринку з продажу стисненого природного газу в Україні.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти