У початок

ОККО збільшила обсяги допомоги фонду «Повернись живим»

Мережа АЗК ОККО розширила програму допомоги пальним благодійному фонду «Повернись живим». На початку червня відвантажено чергову партію нафтопродуктів загальним обсягом понад 11 тисяч літрів, повідомляє прес-служба мережі.

Зазначається, що це не перший приклад партнерства ОККО та одного з найбільших благодійних фондів України, що на постійній основі здійснює забезпечення технічними засобами військових. Наприкінці лютого мережа ОККО вже передавала на потреби організації 50 тисяч літрів пального.

«На сьогодні у нас діють уже чотири програми з допомоги військовим і постраждалим від війни. Крім співпраці з «Повернись живим», годуємо безкоштовно захисників і захисниць у гарячих точках, допомагаємо пальним фондам, які займаються евакуацією, доставкою гуманітарних вантажів, авто для ЗСУ; на початку місяця запустили також проєкт із допомоги пальним для потреб відновлення інфраструктури Чернігова й низки міст Київської області: Ірпеня, Гостомеля, Бучі, Ворзеля, Бородянки. Зосередилися на тому, у чому у нас є експертиза, це дає змогу нам доволі швидко розгорнути програми й надавати ресурс», — зазначає керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

Станом на кінець травня загальний обсяг допомоги, наданої за сприяння компанії, на потреби оборони й підтримки потерпілих від війни склав близько 50 млн грн.  

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти