У початок

ОККО відкрила уже третій АЗК за останні два тижні

Мережа АЗК ОККО відкрила уже третій автозаправний комплекс за останні два тижні, цього разу – поблизу Умані. Про це enkorr повідомили у прес-службі компанії.

«8 січня відкрився новий автозаправний комплекс ОККО поблизу Умані (Черкаська область), на території Дмитрушківської територіальної громади. Він розташований на трасі «Стрий–Тернопіль–Кіровоград–Знам’янка» у районі кільцевої розв’язки при в’їзді у місто», – йдеться у прес-релізі.

Як зазначають у компанії, на цьому АЗК водії можуть заправитися бензином і дизельним пальним, поїсти у кафе й придбати необхідні товари у магазині.

Досі в самій Умані працював лише один АЗК ОККО. Але ще два великі трасові комплекси розташовано у селах Фурманці й Ладижинці Уманського району на шляху «Київ–Одеса», кажуть в ОККО.

Як повідомляв enkorr раніше, кілька днів тому новий АЗК ОККО відкрився на трасі «Київ–Знам’янка» у місті Миронівці, що на Київщині. А наприкінці 2023 року компанія відкрила свій 12 за рахунком комплекс в Одесі.

Тож за два останні тижні мережа ОККО поповнилася одразу трьома автозаправними комплексами. Нині у її складі працює уже 406 заправок в усіх регіонах України.

Довідка enkorr

Мережа АЗК ОККО (концерн «Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні. У структурі компанії також мережа закладів харчування в дорозі, стаціонарні й мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів тощо.

Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажами нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти