У початок

ОККО обладнає понад 100 своїх АЗК колонками з продажу AdBlue

Мережа ОККО розпочала реалізацію реагента AdBlue безпосередньо у паливні баки автомобілів через спеціальні колонки. Про це enkorr повідомили у прес-службі компанії.  

Як зазначили в ОККО, перша така колонка уже працює на АЗК поблизу Львова. Протягом лютого колонки з AdBlue з’являться ще на 5 АЗК у Львівській і Рівненській областях, а загалом упродовж цього року компанія має намір обладнати такими колонками більш ніж сотню своїх комплексів по всій Україні.

Як зазначають у департаменті непаливних продажів ОККО, за останній час автотранспортний парк в Україні суттєво оновився, й відповідно попит на AdBlue стабільно росте. Наприклад, у мережі ОККО з року в рік він збільшується приблизно на 20%. Уся рідина, яку пропонує компанія клієнтам, – як у тарі, так і на розлив – сертифікована.

Досі рідина AdBlue продавалася на ОККО у фасованій тарі. Ця опція зберігається й надалі.

Нагадаємо, AdBlue — це спеціальна рідина, яка застосовується для очищення вихлопних газів дизельних двигунів. Завдяки їй вміст оксидів азоту у викидах знижується майже на 90%. Водночас поліпшуються і якісні показники роботи дизельного двигуна: зростає його ККД, зменшується сажоутворення. У сучасних автомобілях використання AdBlue обов’язкове. Для цього автоконструктори обладнують двигун окремою ємністю.

Довідка enkorr

Мережа АЗК ОККО (концерн «Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні. У структурі компанії також мережа закладів харчування в дорозі, стаціонарні й мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів тощо.

Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти