У початок

Індія збільшує імпорт темних нафтопродуктів з росії

Індія має намір закупити значну кількість темних нафтопродуктів в росії внаслідок скорочення потоків сирої нафти з росії й майбутнього ремонту нафтопереробних заводів (НПЗ), що може поставити під загрозу постачання, повідомляє EnergyPortal.

Дані, зібрані аналітичною компанією Kpler, показують, що в серпні очікується, що імпорт шламових продуктів з росії подвоїться порівняно з попереднім місяцем і досягне приблизно 269 тис. барелів на день (б/д). Цей імпорт в основному складається з мазуту з високим вмістом сірки і вакуумного газойлю, які можна використовувати на установках вторинної переробки для збільшення виробництва цінних продуктів, таких як дизельне пальне і бензин. Мазут також широко використовується в судноплавстві й виробництві електроенергії.

Через скорочення імпорту російської сирої нафти Індія має менше сировини для переробки в брудні продукти, що спонукає країну збільшити імпорт сировини з росії. Крім того, майбутній ремонт нафтопереробного заводу в Індії може ще більше вплинути на виробництво шламового палива, створивши ще одну причину збільшення імпорту.

Використовуючи це брудне паливо у вторинних установках, комплексні НПЗ Індії все ще можуть виробляти чисті продукти, такі як дизельне пальне і бензин. Очікується, що сплеск російських потоків підштовхне загальний імпорт Індією шламового палива з усіх регіонів до приблизно 361 тис. б/д цього місяця, що стане найвищим рівнем з початку 2017 року. Цілком імовірно, що цю цифру буде переглянуто у бік збільшення, якщо буде більше вантажів від найближчих постачальників.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти