У початок

Найбільші виробники СПГ об'єднуються для боротьби з викидами метану

США, Євросоюз, Японія, Південна Корея й Австралія об'єднують зусилля для роботи над скороченням викидів метану в ланцюжках постачання скрапленого природного газу, йдеться в заяві, опублікованій за підсумками конференції виробників і споживачів, що відбулася у вівторок у Токіо.

«Учасники конференції підтверджують важливість надійного вимірювання, моніторингу й контролю викидів метану у сфері видобутку й постачання вуглеводнів, а також прозорості цих даних», — наголошується в заяві, передає «Інтерфакс-Україна».

Учасники заходу висловили підтримку «прискореному скороченню викидів метану в ланцюжку постачання СПГ як державними, так і приватними сторонами» і підтвердили свій намір стимулювати добровільну участь представників галузі у міжнародних ініціативах, спрямованих на скорочення викидів.

У вівторок японська Jera Co. Inc. та південнокорейська Kogas Corp., найбільші світові покупці ЗПГ, оголосили про запуск ініціативи Coalition for LNG Emission Abatement toward Net-zero (CLEAN) щодо зниження викидів метану в ланцюжках виробництва й постачання СПГ.

«Обидві компанії визнають, що ЗПГ є перехідним джерелом енергії на шляху до безвуглецевого суспільства і впевнені, що скорочення викидів у ланцюжках постачання СПГ стане важливішим у майбутньому», — йдеться у прес-релізі Jera.

У зв'язку з цим компанії мають намір працювати «над підвищенням прозорості даних про викиди метану за рахунок діалогу з виробниками СПГ» за підтримки урядів Японії, Південної Кореї і США.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти