У початок

Нафтові котирування продовжують зростати, Brent – майже $122 за барель

Ціни на нафту продовжують зростати в середу вдень на очікуваннях трейдерів, що попит на енергоресурси на світовому ринку буде перевищувати їхню пропозицію у зв'язку з автомобільним сезоном, що стартував у західних країнах, а також зняттям антиковідних обмежень у Китаї, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Дані Американського інституту нафти (API), опубліковані напередодні ввечері, показали збільшення запасів нафти в США за тиждень, що завершився 3 червня, на 1,845 млн барелів після зниження на 1,181 млн барелів тижнем раніше. Експерти в середньому прогнозували скорочення запасів минулого тижня на 1,8 млн барелів, свідчать дані Trading Economics.

«Попри доповідь API, що зафіксувала збільшення запасів нафти і нафтопродуктів, зростання цін на енергоресурс підтримується очікуваннями послаблення коронавірусних обмежень у Китаї, що призведе до більшого попиту цього літа», — написав аналітик UBS Джованні Стауново.

Негативним чинником для ринку також стали повідомлення про можливий страйк робітників на нафтових родовищах у Норвегії. Близько 700 робітників нафтової галузі планують розпочати страйк з 12 червня, метою якого стане підвищення зарплат, заявила низка профспілкових рухів країни.

Вартість серпневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 14:25 кск у середу становить $121,62 за барель, що на $1,05 (0,87%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить на цей час $120,58 за барель, що на $1,17 (0,98%) вище за підсумкове значення попередньої сесії.

Офіційні дані про запаси в США за минулий тиждень буде оприлюднено в середу о 17:30 за київським часом. Аналітики, опитані S&P Global Commodity Insights, очікують на зниження запасів нафти на 2,9 млн барелів, підвищення резервів бензину — на 2 млн барелів і дистилятів — на 800 тис. барелів.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти