У початок

«Нафтогаз» уже почав відкривати свої АЗК на базі арештованої Glusco

Група «Нафтогаз» уже почала запускати роботу автозаправних комплексів арештованої мережі Glusco під власним брендом U.GO. Про це на брифінгу заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, повідомляє «Укрінформ».

«Зараз «Нафтогазу» передали заправки, які раніше називалися мережею Glusco. Ми ці заправки запускаємо під брендом U.GO. Багато з них уже почали працювати», — сказав Вітренко.

Він не уточнив місця, де заправки відновили роботу під новою назвою, але раніше «Нафтогаз» повідомляв, що спершу буде відкрито АЗК у Києві й Київській області.

Нагадаємо, що в травні ц.р. Кабінет міністрів України ухвалив рішення про передачу арештованого в рамках кримінального провадження майна ТОВ «Глуско Україна» й ТОВ «Глуско ритейл» в управління ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг».

Загалом у розпорядження ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» передано 172 об’єкти. Серед них — 126 будівель АЗК, недобудови, земельні ділянки і майно, розташоване в різних регіонах України, зокрема на тимчасово окупованих територіях і в зоні бойових дій.

Перші АЗК під брендом U.GO розпочали роботу 2017 року в Харкові й області. Торговельна марка U.GO належить АТ «Укргазвидобування». З 2022 року права на її використання має також ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг», у планах якого — розширення мережі в інших регіонах. Обидва товариства у складі «Нафтогазу» самостійно обиратимуть постачальників для мереж АЗК у своєму управлінні й провадитимуть самостійну цінову політику.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти