У початок

«Нафтогаз» запускає 30 АЗК Glusco під власним брендом U.GO

НАК «Нафтогаз України» розпочинає пілотний запуск автозаправних комплексів (АЗК) мережі Glusco під власною торговою маркою U.GO в столичному регіоні. Про це йдеться у повідомлені прес-служби НАК.

«Перша черга з 30-ти АЗК почне працювати у Києві й області вже у вересні, решта – за результатами узгодження всіх необхідних юридичних процедур із Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА)», — йдеться у повідомлені.

Як зазначив директор ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» Володимир Бичков, компанія зосередилась на максимально швидкому задоволенні потреб ринку, тому свідомо вирішила розпочати роботу ще до повного завершення зміни фірмового стилю АЗК.

«Окрім того, такий крок дасть змогу якомога швидше відновити роботу арештованих активів, працевлаштувати людей і сплачувати податки й збори в бюджет України», — зазначив він.

Нагадаємо, що в травні ц.р. Кабінет міністрів України ухвалив рішення про передачу арештованого в рамках кримінального провадження майна ТОВ «Глуско Україна» й ТОВ «Глуско ритейл» в управління ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг».

Загалом у розпорядження ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» передано 172 об’єкти. Серед них — 126 будівель АЗК, недобудови, земельні ділянки і майно, розташоване в різних регіонах України, зокрема на тимчасово окупованих територіях і в зоні бойових дій.

Перші АЗК під брендом U.GO розпочали роботу 2017 року в Харкові й області. Торговельна марка U.GO належить АТ «Укргазвидобування». З 2022 року права на її використання має також ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг», у планах якого — розширення мережі в інших регіонах.  Обидва товариства у складі «Нафтогазу» самостійно обиратимуть постачальників для мереж АЗК у своєму управлінні й провадитимуть самостійну цінову політику. 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти