У початок

«Нафтогаз» домовився про реструктуризацію дефолтних єврооблігацій

«Нафтогаз» досяг домовленостей з інвесторами щодо шляхів реструктуризації єврооблігацій з термінами погашення у липні  2022 року та в листопаді 2026 року.

Про це повідомив голова «Нафтогазу» Олексій Чернишов за результатами зустрічі з власниками єврооблігацій 31 травня 2023 року, передає «ЕП».

Детальні пропозиції щодо реструктуризації було також схвалено правлінням і наглядовою радою компанії. У підсумку реструктуризація має завершиться до кінця липня 2023 року, додали в компанії.

«Ми стали ще на крок ближчими до виконання зобов’язань перед інвесторами. Важливо, що нам вдалося в тісному діалозі з усіма власниками єврооблігацій знайти найоптимальніші рішення як для інвесторів, так і для нашої групи компаній», — заявив Чернишов.

Надалі відповідне рішення підлягає остаточному схваленню Кабміном як акціонером компанії.

З умовами реструктуризації єврооблігацій можна ознайомитись за посиланнями: щодо облігацій з терміном погашення у липні 2022 року та у листопаді 2026 року.

Нагадаємо, у березні «Нафтогаз» на онлайн-зустрічі з кредиторами презентував оновлений робочий сценарій реструктуризації боргових зобов'язань компанії за єврооблігаціями із терміном погашення у 2022 і 2026 роках.

«Нафтогаз» проводить консультації з власниками єврооблігацій щодо реструктуризації зобов’язань за євробондами, зокрема пропонує нові умови для них.

Остання пропозиція щодо реструктуризації боргу НАК «Нафтогаз України» стикається з протидією з боку групи, яка відхилила попередні плани відтермінувати виплату основної суми і відсотків за боргом $835 млн, за яким уже прострочено дефолт.

«Нафтогаз» надасть власникам євробондів пропозиції щодо реструктуризації зобов’язань — йдеться про євробонди з термінами погашення у 2022 і 2026 роках.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти