У початок

Маршрути через Червоне море навряд чи відновляться повністю навіть після мирної угоди

«Наївно» припускати, що торговельні судна знову почнуть плавати через Червоне море, якщо буде досягнуто угоди про припинення війни між Ізраїлем і ХАМАС. Про це з посиланням на заяву керівника великої нафтоналивної компанії Frontline Management AS Ларса Барстада, яка прозвучала у середу, 12 червня, пише Bloomberg.

Зі слів Ларса Барстада, головного виконавчого директора Frontline Management AS, який керує одним із найбільших у світі флотів гігантських супертанкерів, будь-яка угода «буде крихкою й не гарантуватиме, що моряки будуть безпечно подорожувати регіоном».

Повстанці-хусити в Ємені нападають на торговельні судна з кінця минулого року, посилюючи напади після ударів США й Великої Британії по позиціях хуситів. За даними Clarkson Research, підрозділу найбільшого у світі суднового брокера, рух через цей район знизився приблизно на 70% порівняно з початком грудня, оскільки кораблі змінюють маршрут, щоб пройти тисячі миль навколо Африки.

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив у вівторок, що Ізраїль підтвердив підтримку пропозиції про припинення вогню, оскільки Америка намагається набрати імпульс для плану з припинення восьмимісячної війни. Проте напади хуситів тривають, і ВМС Великої Британії повідомляють, що корабель був збитий «малим судном» поблизу Ємену раніше в середу.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти