У початок

Лише половину АЗС великих мереж Рівненщини оснащено генераторами

Нині у Рівненській області зі 139-ти АЗС великих мереж мають генератори 76 станцій. Про це повідомляє голова Рівненської обласної військової адміністрації (ОВА) Віталій Коваль.

«На сьогодні в Рівненській області маємо 139 станцій великих мереж. Із них 76 уже мають генератори. Ця кількість буде збільшуватися, доки усі заправні станції не стануть енергонезалежними», – йдеться у повідомленні. 

«Зважаючи на мету ворога – знищити енергетичну мережу України, важливо оперативно забезпечити заправки альтернативними джерелами електропостачання», – зазначив голова Рівненської обласної військової адміністрації (ОВА) Віталій Коваль.

З його слів, важливо також забезпечити АЗС інтернетом, адже за умови відсутності зв’язку й електрики, його наявність – чи не єдина змога для людей дізнатися актуальну інформацію, сконтактуватися з близькими або екстреними службами.

Тож одна з великих мереж уже на етапі оснащення своїх АЗК супутниковими системи Starlink. Інші – в процесі придбання або пошуку альтернативних варіантів.  

Як повідомляв enkorr раніше, у мережі ОККО працює 396 АЗК, й на 270 комплексах уже встановлено дизель-генератори, щоб забезпечувати АЗК електроенергією у разі аварійних відключень. Додатково компанія закуповує ще 105 автономних дизельних алектростанцій.

Окрім того, видання також писало, що до грудня облаштує свої АЗС генераторами мережа АЗК WOG, яка нині нараховує 359 діючих станцій. 303 з них було оснащено дизельними генераторами ще на 11 листопада.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти