У початок

Кабмін призначив нового керівника «Укрзалізниці»

Кабінет міністрів достроково припинив повноваження голови правління «Укрзалізниці» Олександра Камишіна, якого Рада призначила головою Мінстратегпрому, новим головою УЗ призначили члена правління Євгена Лященка.

Про це йдеться у розпорядженні уряду від 21 березня, повідомляє «Економічна правда».

Кабмін достроково припинив повноваження Камишіна як голови правління УЗ і Лященка як члена правління УЗ.

Водночас Лященка призначили з 23 березня 2023 року головою правління УЗ строком на два роки.

Кабмін уповноважив голову наглядової ради компанії підписати контракт із Лященком.

Віце-прем'єр-міністр–міністр із відновлення України Олександр Кубраков заявив, що перед Лященком поставлено три ключові задачі.

«Перша – продовження реформи УЗ, а саме виділення окремих бізнес-вертикалей відповідно до сфери діяльності (пасажирська, вантажна, виробнича та інфраструктурна) і відповідність до європейського законодавства, особливо в питаннях безпеки й інклюзивності.

Друга – виконання інвестиційної програми – розвиток експортних шляхів і створення необхідної інфраструктури, електрифікація необхідних залізничних ділянок тощо. Третя – вихід компанії на беззбитковість. Тут уже ухвалено план необхідних заходів і є воля на виконання», – написав Кубраков у Facebook.

Він додав, що до призначення головою УЗ Лященко займав посаду члена правління залізниці і відповідав за фінансовий блок питань у компанії.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти