В начало

До санкцій готові: Новоград спорожнів після вчорашнього аншлагу (відео)

Також є російською мовою

19 лютого на найбільшому терміналі нафтопродуктопроводу «ПрикарпатЗахідтранс» у Новограді-Волинському практично не залишилося бензовозів під завантаження, тоді як учора спостерігалася велика черга. Про це повідомляють джерела enkorr.

«Сьогодні зранку на майданчику залишилося чотири машини, вчора був аншлаг», – повідомив співрозмовник enkorr, знайомий із ситуацією.

За його словами, вчора на терміналах у Новограді-Волинському і в Смизі цілий день кипіла робота.

 «Найбільш активно вантажився UPG, вони сильно боялися, що їх вантаж застрягне через санкції. Великий обсяг забрав «Арстак», – повідомив співрозмовник.

Не обійшлося і без казусів: через різке зниження температури до 21-22 градусів морозу зранку 19 лютого «трубопровідне» дизпальне замерзло у багатьох із тих, хто вчора встиг завантажити ресурс.

«Будемо вивантажувати хоч лопатами, головне, що забрати встигли!» – заявив enkorr один із трейдерів, який попросив не називати свого імені.

За даними оперативного моніторингу ринку «Консалтингової групи А-95», сьогодні найбільший ресурсотримач трубопровідного ресурсу – компанія «Анвітрейд» – не вийшов із пропозиціями ні по Новограду, ні по Смизі.

Як раніше повідомив директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн з посиланням на свої джерела в галузевих колах, 19 лютого на засіданні Ради національної безпеки і оборони України може бути прийнято рішення про передання нафтопродуктопроводу в управління держави до винесення судом рішення про легітимність угоди щодо придбання компанії «ПрикарпатЗахідтранс» у 2015 році. На думку експерта, в цьому випадку Росія припинить подавати продукт трубою на територію України.

 

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти