У початок

GT Group — LPG-партнер Fuel for Ukraine

Група компаній GT візьме участь у міжнародній конференції Fuel for Ukraine, яка відбудеться у Варшаві (Польща) 28 червня 2022 року, у статусі LPG-партнера. Про це повідомляє організатор заходу Консалтингова група «А-95».

Директор з розвитку GT Group Іван Буян виступить з доповіддю, а також візьме участь у дискусії в рамках сесії з розвитку українського ринку нафтопродуктів.

GT group є комплексною логістичною екосистемою з розгалуженою інфраструктурою з доставки, зберігання й реалізації, яка здатна вирішувати задачі на всіх етапах LPG supply chain.

2021 року компанія увійшла в ТОП-3 трейдерів і ТОП-10 імпортерів LPG, кожен 18-й літр, реалізований в Україні, було реалізовано GT group.

GT group здавна наголошувала на актуальності диверсифікації ланцюгів постачання, однією з перших дистанціювалась від російських і білоруських нафтопродуктів, ініціювала створення інфраструктурних об’єктів: терміналу з прийому LPG-танкерів класу VLGC в Одеській області й будівництва вузькоколійної гілки «Львів–Пшемишль».

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну GT Group переналагодила ланцюги забезпечення, здійснює постачання ресурсу з Європи, США й Казахстану, сконцетрована на розвитку логістичних потужностей – збільненні флоту вагонів-цистерн европейської і широкої колї, автотранспорту й на примноженні потужностей перевантаження і зберігання. 

Однією з головних цінностей компанія декларує інновацінність і прозорість, тож в умовах паливного дефіциту тестує цифрові канали продажу – аукціони, які дають вільний доступ до ресурсу кінцевим споживачам, і дають змогу формувати цінові індикативи для продажу на інших базисах. За травень і першу половину червня обсяг реалізації LPG на відкритих аукціонах склав 2,3 тис. т.

Fuel for Ukraine відбудеться у Варшаві 28 червня. Партнери форуму – WOG, OKKO, Unimot, GT, Gaspol і СК «Гештальт Груп».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти