У початок

Уряд Словенії знизив ціни на ДП на автомагістралях

Уряд Словенії вжив 23 червня короткострокових заходів зі зниження цін на дизельне пальне на автомагістралях. Про це повідомив міністр інфраструктури Боян Куммер під час прес-конференції після засідання Кабінету міністрів країни.

Міністр підкреслив, що держава тимчасово скасувала два екологічних податки на дизельне пальне на автозаправних станціях уздовж мережі автомагістралей, де ціни нині не регулюються владою.

Захід набуде чинності відразу після публікації в урядовому офіційному віснику, і протягом дня або двох уряд очікує, що трейдери скоригують маржу, пояснив Куммер.

Зазначається, що уряд Словенії скасував обмеження цін з 21 червня, встановивши роздрібну ціну на бензин марки 95 на рівні €1,560 і гуртову ціну на рівні €1,54, а роздрібну ціну на дизель — на рівні €1,668 й гуртову ціну — на рівні €1,648.

Роздрібні націнки було встановлено на заправних станціях поза автомагістралями, тоді як тарифи на автомагістралях було повністю лібералізовано. Дизельне пальне наразі коштує €1,848 поза межами автомагістралей і трохи більше від €2 за літр — на автомагістралях.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти