У початок

Держрегулювання: граничну ціну на пальне знижено на 20-60 коп./л

Також є російською мовою

Міністерство економіки України від 13 серпня оприлюднило середню вартість бензинів обсягом 26,67 грн/літр і дизпального – 21,64 грн/л, на підставі яких вираховується гранична ціна реалізації пального на АЗС на другу декаду серпня.

Таким чином, з урахуванням граничних торговельних націнок максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 31,67 грн/літр, на «звичайне» дизпальне – 28,64 грн/л.

Порівняно з початком місяця середня ціна на бензин знизилася на 0,19 грн/літр, на ДП – на 0,60 грн/л.

Як повідомляв enkorr, 2 червня Кабінет міністрів вніс зміни в формулу розрахунку середньої ціни на паливо. Зокрема, до неї було включено логістичні й інші витрати мереж АЗС обсягом $27/т, або плюс 66 коп./л (з ПДВ) до вартості бензинів і 73 коп./л (з ПДВ) – до вартості ДП.

Нагадаємо, 14 травня 2021 р. уряд прийняв постанову, якою з 15 травня було введено державне регулювання цін на паливо. Зокрема, було ухвалено зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.. Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину встановлено граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного пального (не вище за 7 грн/літр) і бензину (не вище за 5 грн/літр).

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти