У початок

«Гештальт Груп»: 10 років з Petroleum Ukraine!

Страхова компанія «Гештальт Груп» виступить страховим партнером міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2023, яка відбудеться у Варшаві (Польща) 23 червня 2023 року. Про це повідомляє організатор заходу Консалтингова група «А-95».

«Війна боляче вдарила по ринку пального й розвернула його на 180 градусів. Компанія зробила все можливе, переналаштувалась на нові напрямки й не припинила працювати. Ми були з ринком і нашими клієнтами у часи підйому, залишаємося з ними й у найвідповідальніший для України період!

Цього року у нас ювілей участі в конференція Petroleum Ukraine, ми не можемо це пропустити!» — заявив офіційний представник «Гештальт Груп» Дмитро Міхалкович.

З його слів, з війною проблематика крадіжок під час залізничних перевезень лише посилилась, адже обсяги впали, відповідно увага кримінальних кіл до існуючого потоку посилилась.

«Найбільше порушень ми фіксуємо на південному напрямку перевезень, хоча трапляються сюрпризи й на «словацькому». Треба віддати належне «Укрзалізниці», яка приділяє цьому питанню належну увагу. Сподіваємось, наш досвід, яким ми готові ділитися із залізничниками, буде корисним для всіх учасників процесу перевезень», – сказав пан Міхалкович.

СК «Гештальт» було створено 2006 року. 2020 року компанія зробила реорганізацію, змінивши назву на «Гештальт Груп». Унікальна програма страхування вантажів, яку розроблено 2012 року, забезпечує комплексний захист постачальників і отримувачів нафтопродуктів. У довоєнний час клієнтами страховика було понад п'ятдесят трейдерів, а сумарний обсяг застрахованих нафтопродуктів сягав 300 тис. т щомісяця.

Партнерами із перестрахування є компанії Австрії й Швейцарії з рейтингом «А» за S&P.

Конференція Petroleum Ukraine 2023 пройде за партнерської підтримки UNIMOT, OKKO, WOG, UPG та GASPOL. СК «Гештальт Груп» є страховим партнером Petroleum Ukraine з 2013 року.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти