Миколаївські слідчі поліції оголосили підозру організатору злочинного угруповання виробників пального, який налагодив збут неякісного пального через місцеву мережу АЗС, де він був директором. Про це повідомляється на сайті ГУ НП в Миколаївській області.
У результаті низки проведених санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили понад 60 тонн нафтопродуктів.
«Детективи слідчого управління обласного главку поліції за оперативного супроводу співробітників управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області ДСР НПУ під процесуальним керівництвом обласної прокуратури провели масштабну роботу з виявлення й документування нелегального виробництва, перевезення і збуту підакцизних товарів. Саме під час таких заходів було викрито схему реалізації низькоякісного пального на Миколаївщині», – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, під час розслідування правоохоронці встановили, що до організації цієї схеми причетний директор мережі автозаправних станцій. За допомогою спільників чоловік здійснював виробництво, перевезення й збут низькоякісних нафтопродуктів.
Правоохоронці повідомляють, що 10 травня слідчі, оперативники й прокурори провели перший етап спецоперації. Тоді в місцях проживання фігурантів, а також розташування фальсифікованого пального й АЗС вилучили понад 35 тонн пального, понад 1,5 млн грн в іноземній і національній валюті й чорнові записи.
«Досудовим розслідуванням слідчі встановили постачальників незаконно виготовлених нафтопродуктів, а також бюджетні організації, які закуповували у тіньових ділків нафтопродукти. Відтак з метою відшукання доказів злочинної діяльності учасників угруповання поліцейські провели другий етап заходів. Вилучили близько 25 тонн нафтопродуктів», – додають у відділі комунікації поліції Миколаївської області.
А 29 травня, зазначив заступник начальника ГУНП – начальник слідчого управління Едуард Соловйов, «на підставі зібраних доказів слідчі за погодженням із обласною прокуратурою організаторові протиправної діяльності – директорові мережі АЗС повідомили про підозру за ч.1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів)».
Нині у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводиться аналіз вилученої документації, призначено низку експертиз. Встановлюються інші учасники протиправної діяльності, для подальшого притягнення їх до кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку.
Коментарі
Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі
Увійти