У початок

Ціни на нафту зростають, Brent здорожчала до $78/бар

Ціни на нафту піднімаються у вівторок завдяки оголошеним у Китаї заходам підтримки ринку нерухомості, проблеми якого продовжують стримувати економічне зростання в країні, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Народний банк КНР (Центробанк) розширить програму підтримки девелоперів, зокрема стимулюватиме банки до видачі кредитів представникам сектора на завершення проектів будівництва житла.

Увага трейдерів на цьому тижні спрямована на дані про динаміку споживчих цін у США за червень, а також щомісячні доповіді ОПЕК та Міжнародного енергетичного агентства (МЕА).

Вартість вересневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:20 за київським часом у вівторок становить $78,08 за барель, що на $0,39 (0,50%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. У понеділок ці контракти подешевшали на $0,78 (1%), до $77,69 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася на цей час на $0,41 (0,56%), до $73,4 за барель. Напередодні вартість цих контрактів впала на $0,87 (1,2%), до $72,99 за барель.

«Нові стимули для китайського ринку нерухомості підтримують нафтовий ринок, - вважає Уоррен Паттерсон, який відповідає за стратегію на сировинних ринках в ING Groep NV. - Дані щодо інфляції в США, які будуть оприлюднені в середу, можуть визначити напрямок ринку в короткостроковій перспективі, оскільки вони покажуть, що чекати від Федрезерва на найближчі місяці».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти