У початок

Ціни на нафту знижуються після стрибка напередодні

Ціни на нафту знижуються у четвер після стрибка більш ніж на 5% за підсумками попередньої сесії. Вартість липневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $106,27 за барель

Високу волатильність ринку пов'язано з російсько-українською війною, що триває, і браком визначеності щодо планованого Євросоюзом ембарго на нафту з рф, проти якого виступила Угорщина, повідомляє «Інтерфакс».

Трейдери продовжують стежити за ситуацією у Китаї, де відзначається зниження захворюваності на COVID-19. Запровадження карантинних обмежень у КНР послабило економічне зростання в країні, а також попит на нафту, і покращення епідеміологічної ситуації означає, що попит може повернутись в умовах, коли пропозицію на ринку обмежено, зазначає Market Watch.

Аналітики Morgan Stanley очікують, що ціна на нафту Brent до кінця 2022 досягне $130 за барель, WTI — $120 за барель.

Вартість липневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:10 КСК у четвер становить $106,27 за барель, що на $1,24 (1,15%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у середу ці контракти здорожчали на $5,05 (4,9%), до $107,51 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на червень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить на цей час $104,44 за барель, що на $1,27 (1,2%) нижче за підсумкове значення попередньої сесії. Напередодні вартість цих контрактів збільшилася на $5,95 (6%), до $105,71 за барель.

Як стало відомо в середу зі звіту Міністерства енергетики США, комерційні запаси нафти в країні минулого тижня збільшилися на 8,49 млн барелів.

Тим часом, запаси бензину й дистилятів продовжили знижуватися напередодні початку автомобільного сезону. Запаси бензину знизилися шостий тиждень поспіль — на 3,61 млн барелів, дистилятів — зменшилися на 913 тис. барелів, до мінімального рівня з 2005 року.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти