У початок

Ціни на нафту падають після зростання напередодні

Ціни на нафту падають у середу вранці після впевненого зростання на день раніше на занепокоєнні через пропозицію.

Долар США знову активно дорожчає в середу до інших валют, що може бути негативним чинником для нафтового ринку. Підйом долара на тлі перспектив посилення монетарної політики США призводить до того, що купівля сировинних товарів стає менш привабливою для власників інших валют.

Вартість листопадових ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:23 за київським часом у середу становить $85,16 за барель, що на $1,11 (1,29%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками попередніх торгів ці контракти здорожчали на $2,21 (2,6%), до $86,27 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на цей час на $1,14 (1,45%), до $77,36 за барель. На закриття ринку у вівторок вартість цих контрактів піднялася на $1,79 (2,3%), до $78,5 за барель, мінімуму з 3 січня.

Тим часом трейдери зберігають занепокоєння через перспективи пропозиції, яка пов'язана з призупиненням видобутку в Мексиканській затоці через ураган Іен, що наближається. У Національному центрі США зі стеження за ураганами очікують, що Іен дістанеться Флориди до середини цього тижня.

Через наближення урагану Chevron оголосила про зупинення роботи двох добувних платформ у Мексиканській затоці. Сукупний обсяг видобутку нафти на цих двох платформах становить близько 120 тис. барелів на добу (б/д). Британська ВР також має намір закрити дві платформи в регіоні, обсяги видобутку на кожній з яких перевищують 100 тис. б/д.

Увага ринку поступово переключається на засідання альянсу ОПЕК+, що наближається, яке відбудеться 5 жовтня. Аналітики вважають, що альянс може ухвалити рішення активно скорочувати видобуток нафти через падіння цін.

«Учасники альянсу, ймовірно, будуть стурбовані слабкістю, яку ми спостерігаємо на ринку, і тому цілком реальна ймовірність того, що ОПЕК+ оголосить про скорочення постачань, щоб підтримати ринок, – заявив глава відділу стратегії на сировинних ринках в ING Уоррен Паттерсон. – Однак скорочення має бути значно більшим, ніж оголошене на минулому засіданні зниження на 100 тис. б/д, щоб вплинути на ринок».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти