У початок

Ціна на нафту Brent знизилася до $79,9

Ціни на нафту слабко знижуються вранці у вівторок після різкого стрибка напередодні, внаслідок якого котирування оновили місячні максимуми.

Ціна березневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:08 за київським часом становить $79,91 за барель, що на 15 центів (0,19%) нижче за показник на закриття попередньої сесії. У понеділок ціна на ці контракти підскочила на $1,5 (1,9%), до $80,06 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на березень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час знизилися на $0,13 (0,17%) і становили $74,63 за барель. У понеділок WTI здорожчала на $1,51, до $74,76 за барель.

Обидві марки нафти завершили торги на найвищих позначках із 26 грудня минулого року.

«Трейдери починають усвідомлювати, що рецесію в економіці ми навряд чи побачимо, – сказав старший ринковий аналітик Price Futures Group Філ Флінн в інтерв'ю MarketWatch. – Це підвищує прогнози попиту в період, коли ситуація із пропозицією досить складна».

«Попит перевищить очікування, якщо економіка продовжуватиме зростати, і пізніше цього року дефіцит пропозиції може посилитися», – додав він.

Аналітик City Index і FOREX.com Фавад Разакзада також зазначив покращення ставлення учасників ринку до ризикових активів, про що свідчить зростання американських фондових індексів. Позитивний настрій на ринку акцій «допомагає підвищити апетит до інших ризикових активів, включаючи нафту», сказав він.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти