У початок

Brent здешевшала до $78,04 за барель

Котирування нафти еталонних марок продовжують зниження в четвер. На торгах у середу вони спочатку росли на даних про те, що минулого тижня запаси нафти в США впали на максимальну величину цього року.

Однак надалі вони перейшли до зниження, оскільки трейдери стурбовані перспективами світової економіки, яка може впасти у рецесію, що призведе до скорочення попиту на пальне, повідомляє MarketWatch.

На 7:57 за київським часом травневі ф'ючерси на Brent дешевшали на лондонській біржі ICE Futures на $0,24 (на 0,31%), до $78,04 за барель. У середу Brent здешевшала на $0,37 (на 0,5%) – до $78,28 за барель.

Травневі ф'ючерси на WTI на цей час дешевшали на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на $0,21 (на 0,29%), до $72,76 за барель. За попередню сесію контракт здешевшав на $0,23 (на 0,3%) – до $72,97 за барель.

Запаси нафти в США минулого тижня зменшилися на 7,49 млн барелів – до 473,69 млн барелів, повідомило Міненерго країни. Резерви бензину знизилися на 2,9 млн барелів, тоді як дистилятів – збільшилися на 281 тис. барелів.

Експерти очікували зростання запасів нафти на 1,75 млн барелів, а також скорочення запасів бензину та дистилятів відповідно на 2,25 млн барелів і 1,55 млн барелів.

«Поєднання вищої активності НПЗ, зниження імпорту і зростання експорту, що триває, призвело до значного скорочення запасів нафти», – зазначає провідний нафтовий аналітик Kpler по Північній і Південній Америці Метт Сміт.

Загалом ринок нафти «повний тривог, тому що банківська криза й проблеми з ліквідністю» залишаються, вважає старший ринковий аналітик The Price Futures Group Філ Флінн.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти