У початок

Brent здешевшала до $106,76 за барель

Котирування нафти помірно знижуються в середу вранці після зльоту у вівторок до максимумів з початку липня. На 8:11 за київським часом вересневі ф'ючерси на Brent здешевшали на лондонській біржі ICE Futures на $0,59 (0,55%), до $106,76 за барель, повідомляє «Інтерфакс».

Серпневі ф'ючерси на WTI на цю мить здешевшали на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на $0,34 (0,33%), до $103,88 за барель. За попередню сесію контракт здорожчав на $1,62 (1,6%), до $104,22 за барель.

Нафта дешевшала більшу частину минулої сесії, проте під кінець торгів перейшла до зростання і оновила максимуми з початку липня (Brent — з 4 липня, WTI — з 8 липня) на побоюваннях, що дії адміністрації США з боротьби зі зміною клімату негативно позначаться на нафтовидобутку в країні, нагадує MarketWatch.

Президент США Джо Байден у вівторок пообіцяв вжити «рішучих заходів з боку виконавчої влади» для боротьби зі зміною клімату й підтримки поновлюваної енергетики, не уточнивши деталей.

У минулому екологічні ініціативи Вашингтона включали скорочення площі територій, що відводяться під видобуток нафти і газу, зазначив старший ринковий аналітик The Price Futures Group Філ Флінн.

Оприлюднені вночі дані Американського інституту нафти вказали на зростання нафтових запасів у США минулого тижня приблизно на 1,5 млн барелів. Експерти S&P Global Commodity Insights очікували підвищення на 400 тисяч барелів. Міненерго США представить свою статистику про запаси пізніше у середу.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти