У початок

Brent торгується біля $83,2 за барель

Ціни на нафту еталонних марок слабко підвищуються вранці у четвер.

Ціна квітневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:12 за київським часом становить $83,23 за барель, що на 20 центів вище за показник на закриття попередньої сесії. У середу ціна на ці контракти зросла на 69 центів, до $83,03 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час також зросли на 20 центів (0,26%) і становили $78,11 за барель. Напередодні ф'ючерс здорожчав на 87 центів, до $77,91 за барель.

Нафта з початку року коливається у досить вузькому діапазоні й зараз торгується біля його верхньої межі.

Інвестори оцінюють прогнози попиту на енергоносії у Китаї, найбільшому імпортері нафти у світі, а також геополітичні ризики на Близькому Сході та ймовірність перебоїв постачань через Червоне море.

Тим часом керівників Федрезерву більше хвилює те, що відсоткові ставки буде знижено надто швидко, ніж зволікання у їх скороченні, показав протокол січневого засідання. Члени керівництва ФРС зазначили ризики надто швидкого пом'якшення грошово-кредитної політики і бажання більш ретельно оцінити дані, що надходять, для того, щоб переконатися в збереженні прогресу в уповільненні інфляції до цільового рівня в 2%.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти