У початок

«Бочки» поновлюють роботу в Києві (фото)

Також є російською мовою

На вул. Григоренка в Києві розпочала роботу модульна заправка. Об'єкт розташовано на парковці в районі вул. О.Пчілки, повідомляє кореспондент enkorr.

АЗС складається з резервуара і однопістолетної ТРК, хоча на імпровізованій стелі вказано А-95 і ДП. Цін оператор ринку не заявив.

У 2015 р. на цьому місці працював АГЗП без розпізнавальних знаків, однак його було демонтовано київською владою в рамках програми по боротьбі з нелегальними АЗС. На фото видно каркас навісу над ТРК.

Пр. Григоренка – одна з найбільших транспортних магістралей масиву Позняки. У період розквіту нелегальної торгівлі скрапленим газом (2014-2015 рр.) на проспекті завдовжки близько 1,5 км було розташовано 8 АГЗП. Нині тут працює по 2 мультипаливні станції Evrogas і 2 АГЗП «Барс». Усі об'єкти неодноразово демонтували в 2015-2016 рр., однак вони повернулися на місця після припинення програми боротьби з нелегальним ринком.

Як повідомляв enkorr, за дорученням Дениса Шмигаля у всіх регіонах України відновилася кампанія по боротьбі з нелегальним ринком нафтопродуктів.

Раніше повідомлялося, що в Україні спостерігається стрімке розширення тіньового ринку нафтопродуктів, що проявляється як у зростаючих обсягах виробництва на міні-НПЗ, так і в поновленні діяльності нелегальних заправних станцій.

Консалтингова група «А-95» оцінює сукупні втрати бюджету від діяльності нелегального сегмента паливного ринку за 9 місяців 2020 року в суму від 9 до 15 млрд грн. При цьому найбільша частка нелегальної реалізації палива була властива скрапленому газу – 35% (524 тис. т) і дизельному пальному – 19% (1 млн. т).

Згідно з дослідженням «А-95», у 2020 р. в Україні працювало 24 підприємства з виробництва палива з місячним обсягом перероблення 30-35 тис. т. Вони виробляли товарні нафтопродукти класів Євро-3 і Євро-4, але щоб уникнути сплати акцизного збору, маркували свою продукцію як розчинники, сольвенти, абсорбенти, легку фракцію, лігроїново-газойлеву фракцію та інші безакцизні позиції.

На початку року стало відомо про потужний канал постачань в Україну безакцизних компонентів для виробництва моторних палив на основі МТБЕ і метанолу як розчинників (код 3814009090). Одержувачами цієї продукції в січні-лютому стали роздрібні мережі або міні-НПЗ: група «БРСМ-Нафта» (3,9 тис. т) і харківська компанія «Пром Хім» (4,1 тис. т), що відправляє частину ввезених розчинників на міні-НПЗ у Мерефі (Харківська область), звідки закуповує пальне мережа Motto. Серед імпортерів розчинників також слід виділити ТОВ «Термінал», яке за перші два місяці 2021 р. ввезло 400 т.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти