У початок

БЕБ викрило схему ухилення від сплати податків при імпорті авіапального

Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Києві завершило досудове розслідування за ознаками умисного ухилення від сплати акцизного податку і податку на додану вартість при імпорті авіаційного палива. Сума завданих державі збитків становить понад 17 млн грн.

Як пише «Бізнес.Цензор» із посиланням на повідомлення БЕБ, слідством встановлено, що керівник підприємства 2019 року уклав договір із європейською компанією про постачання авіаційного палива. У результаті фігурант використав підроблені документи й зазначив неправдиву інформацію про те, що отримувачем цього пального є підприємство із забезпечення Державного агентства резерву України. Таким чином дії службової особи призвели до фактичного ненадходження до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах.

У рамках кримінального провадження, було накладено арешт на майно особи на загальну суму понад 5 млн грн і обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді застави обсягом 214 тис. грн. Справу скеровано до суду.

Із метою відшкодування завданих державі збитків прокурором заявлено цивільний позов у кримінальному провадженні на суму 17 млн грн.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти