У початок

«Авантаж 7» відновила роботу всіх своїх АЗК

Минулими вихідними автозаправні станції мережі «Авантаж 7» відновили роботу у Київській області. Про це enkorr повідомили у мережі, а також засвідчив власний кореспондент.

«Наразі всі станції «Авантаж 7» у столичному регіоні працюють. Також відновили роботу наші АЗС і в інших регіонах країни», — повідомив співрозмовник enkorr у «Авантаж 7».

З його слів, роботу мережі було відновлено за рішенням суду.

Як повідомлялося, 2 листопада зупинили роботу автозаправні станції мережі «Авантаж 7» у Київській області у зв’язку з позбавленням ліцензій на роздрібну торгівлю пальним.

На початку жовтня у компанії «Авантаж» заявили про анулювання ліцензій для 53-х її станцій, через що ті нібито вимушені були зачинитися. Проте розслідування enkorr, проведене з метою виявлення зачинених АЗС Avantage 7, виявило лише декілька непрацюючих об’єктів.

Нагадаємо, Державна податкова служба проводить цілеспрямовану роботу з роздрібними мережами, які демонструють мінімальне податкове навантаження. Зокрема комплекс заходів було проведено щодо «БРСМ-Нафта» й Avantage 7. Згідно з розрахунками Консалтингової групи «А-95», у ІІ кварталі 2023 року податкове навантаження у мережі «Авантаж 7» склало мінус 42 коп./л. У 2020-2021 роках мережа також очолювала антирейтинг за цим показником.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти