Через російські удари за останні два місяці в Україні згоріло понад 150 автозаправних комплексів (АЗК). Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив CEO WOG Андрій Пивоварський.
«Майже щотижня ворог атакує нафтобази та інші об’єкти паливної інфраструктури», — зазначив він.
Водночас, з його слів, в Україні, на відміну від росії, після ударів не фіксується черг на заправках, дефіциту пального в окремих регіонах чи перебоїв із постачанням.
«Причина – диверсифікований паливний ринок. У нас десятки постачальників, різні маршрути імпорту, конкуренція й розгалужена логістика. Якщо випадає одна ланка, її підстраховують інші», – зазначив топменеджер.
Як повідомляв enkorr, за вчора було атаковано три заправні станції в Запоріжжі. Окрім того, уражень зазнала і АЗС Marshal у Сумах.
Коментарии
Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии
Войти