В начало

СБУ арештувала частки дружини Медведчука в одеській перевалці «Привату»

За матеріалами Служби безпеки накладено арешт на акції Оксани Марченко – дружини Віктора Медведчука – в 7 підприємствах припортової інфраструктури на Одещині.

Згідно з повідомленням СБУ, йдеться про корпоративні права в АТ «Ексімнафтопродукт», ПрАТ «Синтез Ойл», ПрАТ «Синтез Транзит», ТОВ «Укрлоудсистем», АТ «Одеснафтопродукт», ПрАТ «Чорноморський паливний термінал» і ТОВ «Альбіон Коммодітіз».

Дружина Медведчука володіла частками у цих компаніях через низку офшорних структур.

Загальна вартість заблокованих активів становить майже 740 млн грн.

«Арешт відповідного майна убезпечить його від перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь нашої держави. Ці компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пального та інших критичних вантажів через акваторію Чорного моря», – зазначили в СБУ.

Нагадаємо, що Оксана Марченко є фігуранткою у справі про фінансування російських окупаційних угруповань.

Слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Санкція статті передбачає покарання до 8 років тюрми.

Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, вищезгадані компанії контролюються групою «Приват» Ігоря Коломойського, вони володіють парком резервуарів і об'єднані в найбільший морський перевалочний комплекс нафтопродуктів.

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти