В начало

Реалізація пального зростає: у травні продали майже 640 млн літрів

У травні обсяги реалізації пального в Україні зросли до 639,9 млн л, що на 14,6% більше порівняно з січнем, коли було продано 558,3 млн л, повідомляє прес-центр Державної податкової служби (ДПС).  

Як зазначається, зростання пояснюється початком польових робіт, збільшенням активності транспорту й логістики, а також пожвавленням внутрішнього туризму.

Водночас ціни на пальне залишаються відносно стабільними, що додатково стимулює попит.

«Все більше обсягів реалізації фіксується через РРО, що свідчить про доброчесність бізнесу, посилення контролю податкових органів і поступову легалізацію роздрібного ринку пального», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв enkorr, у квітні обсяги реалізованого пального (бензин, дизель, LPG) на заправних станціях зросли на трохи більш як 3%, до 624,4 млн л.

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти