Мережа ОККО повідомила клієнтів про масову появу фейкових сторінок у Facebook та Instagram, де нібито дарують пальне, авто й інші винагороди за підписку.
Для отримання «подарунку» шахраї пропонують перейти за посиланням і підписатися на telegram-канал. Таким чином вони можуть отримати несанкціонований доступ до облікових записів користувачів у telegram.
«Офіційно повідомляємо, що наша мережа не має жодного стосунку до проведення цих активностей», — наголосили у прес-службі.
Про всі акції, знижки й розіграші компанія інформує винятково на офіційному сайті okko.ua, на офіційних сторінках у соцмережах Facebook та Instagram або через сповіщення програми лояльності Fishka.
«Ми активно працюємо з фахівцями з кібербезпеки й подаємо запити на блокування таких фішингових сторінок. Водночас шахраї діють швидко, і в мережі вже існують десятки (а то й більше) аналогічних сторінок», — зазначили в компанії.
ОККО закликала користувачів соцмереж не переходити за підозрілими посиланнями, не поширювати їх серед друзів і рідних та блокувати таку рекламу.
Як повідомляв enkorr, про появу фейкових сторінок у соцмережах попереджав і WOG.
Коментарии
Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии
Войти