В начало

«Добропаливо» від WOG: пальне для волонтерів у подвійному обсязі

Удруге запрацював проєкт «Добропаливо», під час якого кожен може оплатити будь-яку кількість літрів пального для волонтерів, а мережа АЗК WOG їх подвоїть. Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

«Другий рік поспіль мережа АЗК WOG і компанія Visa ініціюють проєкт «Добропаливо», спрямований на підтримку пальним волонтерських організацій, які доставляють на деокуповані й прифронтові території критично необхідні товари, послуги й медикаменти», – йдеться у повідомленні.

Щоб долучитися до проєкту, потрібно заїхати на будь-який АЗК WOG і придбати довільну кількість літрів «Добропалива», повідомивши оператору на касі про своє бажання «підвісити» їх для волонтерів. Розрахуватися можна хоч готівкою, хоч карткою. Кожен благодійний літр, за який буде сплачено картками Visa, автоматично подвоюється. Підвішувати пальне для волонтерів можна скільки завгодно разів упродовж дії проєкту.

«Мета проєкту «Добропаливо» – об’єднати великий бізнес, міжнародну платіжну систему Visa, авторитетні волонтерські організації й соціально відповідальних автовласників. Торік ця ініціатива знайшла великий відгук серед наших клієнтів. Добролітри, які вони підвісили, дали змогу волонтерам фонду «Життєлюб», який був тоді ексклюзивним партнером проєкту, зробити виїзди у 90 населених пунктів, щоб доставити 800 тонн гуманітарної допомоги. Завдяки цьому майже 82 тис. українців із прифронтових і деокупованих територій отримали продукти харчування, воду й інші речі першої необхідності, а 12 медзакладів – ліки і витратні матеріали», – каже директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.

Як зазначають у WOG, Ініціатива триватиме з 1 листопада до 18 грудня поточного року. Зібране пальне організатори спрямують проєкту «Птахи» від Благодійного фонду «Відчуй», благодійному фонду «Життєлюб» і проєкту мобільних бригад первинної медицини гуманітарного напряму Фонду Сергія Притули, команди яких здійснюють доставку продуктів харчування, засобів гігієни, обладнання й техніки, одягу, води, ліків та інших необхідних речей на прифронтові та деокуповані території. Робота цих фондів пов’язана з великою кількістю виїздів, тож потреба у пальному є постійною і дуже значною.

Варто зазначити, що торік проєкт «Добропаливо» тривав 40 днів, і за цей час автоспільнота разом із організаторами акумулювали майже 4,9 млн грн, що було еквівалентом 120 тис. л пального різних типів для фонду «Життєлюб». Цього пального вистачило на 12 місяців, упродовж яких волонтери фонду могли здійснювати гуманітарні й евакуаційні поїздки в прифронтові регіони. Окрім того, добролітри використовувалися для гуманітарних місій у зони, що постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Організатори проєкту «Добропаливо» сподіваються, що чимало автовласників зможуть підвісити добролітри пального для волонтерів, щоб вони довезли, доправили, підтримали тих, хто найбільше цього потребує. 

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти