У початок

Зеленський закликав парламент Італії підтримати ембарго для нафти з росії

Президент України Володимир Зеленський закликав парламентарів і народ Італії підтримати повне ембарго для росії, зокрема її нафти.

«Народе Італії! Ти добре знаєш українців. Наш народ, який ніколи не хотів воювати, який так само європейський, як і ви. Ви знаєте тих, хто приніс в Україну війну. Ви чітко знаєте тих, хто наказує воювати, і тих, хто це пропагує. Вони майже всі використовують Італію як місце для відпочинку. Тому не будьте курортом для вбивць. Заблокуйте всю їхню нерухомість, рахунки, яхти. Заблокуйте активи всіх, хто має вплив, — нехай вони їх використовують для світу. Підтримайте санкції проти росії, повне ембарго на торгівлю, починаючи з нафти», — закликав Зеленський у зверненні до італійського парламенту, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він також закликав італійців підтримати заборону для російських кораблів заходити у порти Італії й накладення санкцій проти російських банків.

«Щоб вони відчули ціну за свою агресію. Не має бути жодних винятків із санкційного режиму для жодного з російських банків... Допоможіть нам припинити вбивства і зберегти українські сім'ї. Цю війну треба припиняти якнайшвидше, повертати мир і прибирати з України ворожі війська, здійснювати розмінування й відновлювати країну. Разом з вами, разом з Італією, разом з усією Європою, разом у Європейському Союзі», — сказав президент.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти