У початок

Завантаження нафти із західних портів росії у липні впадуть на 18%

російський морський експорт нафти з приморська, усть-луги й новоросійська впаде до 1,9 млн барелів на день (б/д) у липні з 2,3 млн б/д у червні, оскільки місцеві нафтопереробні заводи збільшують обсяги виробництва, показали дані Refinitiv Eikon.

Експорт російської нафти стримується більшою переробкою нафти на місцевих нафтопереробних заводах, а також замороженим виробництвом нафти згідно з угодою ОПЕК+ і додатковими скороченнями, обіцяними росією.

Згідно з підрахунками Reuters, щоденне завантаження нафти із західних морських виходів росії впаде на 18% у липні порівняно з червнем.

Очікувані в липні менші навантаження вже підтримали диференціали нафти Urals в портах Індії, основного покупця сорту.

Завантаження транзитної нафти Urals і Казахстану (KEBCO) з балтійських портів у приморську й усть-лузі було встановлено на рівні 5,6 млн тонн, що нижче від 6,5 млн тонн, запланованих на червень.

Завантаження нафти Urals, KEBCO і Siberian Light з чорноморського новоросійська було заплановано на рівні 2,4 млн тонн у липні проти 2,9 млн тонн у червні.

російські нафтопереробні заводи скорочують роботу протягом весняних місяців, дозволяючи державному експорту досягти 4-річного рекорду в травні. Після завершення робіт у червні експорт почав падати.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти