У початок

Запрацювала перша АЗС U.GO у Миколаєві

ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» відкрило автозаправну станцію під брендом U.GO на місці колишньої Glusco у Миколаєві. Інформацію про це оприлюднено на офіційному сайті мережі.

Чергова АЗС під брендом U.GO цього разу запрацювала у Миколаєві за адресою: Одеське шосе, 53-б.

Як зазначають у компанії, пальне на ній відпускають за такими ж цінами, як і на решті станцій мережі. Так, бензин А-95 коштує 50,95 грн/л, 95 Maxx – 52,95 грн/л, ДП – 53,45 грн/л, ДП Maxx – 54,95 грн/л. Автогаз можна придбати за 29,95 грн/л.
Згідно з інформацією «Нафтогазу», на сьогодні вже запущено 59 АЗК U.GO на базі Glusco в 7 регіонах України: 29 АЗС на Київщині (з них 16 – у м. Київ), 13 АЗС – на Дніпропетровщині (з них 1 – у Дніпрі), у Полтавській області – 5 АЗК (з них 1 – У Полтаві), у Запорізькій – 4 АЗК (всі – у Запоріжжі), у Кіровоградській – 3 АЗК (2 з них – в Олександрії), у Львівській – 3 АЗК і на Івано-Франківщині – 2 АЗК (обидві – в обласному центрі).

Нагадаємо, що в травні ц.р. Кабінет міністрів України ухвалив рішення про передачу арештованого в рамках кримінального провадження майна ТОВ «Глуско Україна» і ТОВ «Глуско ритейл» в управління ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг».

Загалом у розпорядження ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» передано 172 об’єкти. Серед них — 126 будівель АЗК, недобудови, земельні ділянки і майно, розташоване в різних регіонах України, зокрема на тимчасово окупованих територіях і в зоні бойових дій.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти