У початок

«Ягодин–Дорогуськ» заблоковано для вантажівок в обох напрямках — митники

У пункті пропуску «Ягодин–Дорогуськ» польські фермери повністю заблокували рух вантажівок у двох напрямках, не пропускають навіть швидкопсувні, небезпечні й гуманітарні вантажі.

Про це Державна митна служба України повідомила у неділю, 18 лютого.

«На автомобільному напрямку сполучення з 9:00 за київським часом рух вантажівок в обидва боки повністю заблоковано польськими фермерами, які проводять на підʼїзних шляхах перед Дорогуськом масштабну акцію протесту. Всупереч обіцянкам мітингувальників пропускати швидкопсувні, небезпечні чи гуманітарні вантажі відтоді кордон не перетнув жоден ваговоз», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пропуск рейсових автобусів здійснюється у звичному порядку і без черг.

У Держмитслужбі зауважили, що анонсована напередодні участь фермерів інших європейських країн у польській акції протесту наразі жодним каналом комунікацій, зокрема даними з відкритих публічних джерел, не підтверджується.

«Відповідно до поширених у мережі відео, з полудня 18 лютого польські протестувальники намагалися перешкоджати руху потягів на залізничних коліях у Дорогуську, що може бути фальстартом акції, анонсованої раніше на 20 лютого», – додали у відомстві.

У Держмитслужбі просять врахувати зазначену інформацію під час планування маршрутів доставлення вантажів.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти