У початок

Wall Street Journal: комерційні запаси нафти в США ростуть

Комерційні запаси нафти у сховищах США на звітному тижні, ймовірно, трохи зросли порівняно з показником попереднього тижня. Такий прогноз аналітиків і трейдерів, опитаних Wall Street Journal.

Як у середньому вважають 10 аналітиків і трейдерів, запаси нафти у сховищах США на тижні 13-19 травня збільшились на 700 тис. барелів. Три аналітики прогнозують скорочення запасів, а семеро — їх збільшення. Оцінки варіюються від -3 млн барелів до +2,9 млн барелів.

Публікація щотижневого звіту Управління енергетичної інформації (EIA) Міненерго США очікується у середу, о 14.30 за Грінвічем.

Запаси бензину, як у середньому очікують опитані аналітики, скоротилися на 1,3 млн барелів порівняно з попереднім тижнем. Оцінки варіюються від -2 млн барелів до +0,5 млн барелів.

Запаси дистилятів, включаючи пічне й дизельне паливо, як у середньому припускають аналітики, на звітному тижні збільшилися на 300 тис. барелів. Оцінки варіюються від -1 млн барелів до +1,4 млн барелів.

Завантаженість нафтопереробних потужностей у США на звітному тижні, як, імовірно, повідомить EIA, збільшилася на 0,7 процентного пункту, до 92,7%. Прогнози варіюються від +0,4 відсоткового пункту до +1 відсоткового пункту. Один аналітик не надав прогнозу за цим показником.

Американський інститут нафти (API) у вівторок повідомив про скорочення запасів нафти в США на звітному тижні на 6,8 млн барелів, а також про зниження запасів бензину і дизельного пального на 6,4 млн і 1,8 млн барелів відповідно.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти