У початок

Волинські податківці оштрафували АЗС на 680 тис. грн через завищені ціни

Під час фактичної перевірки однієї з АЗС на околиці м. Луцька волинські податківці встановили низку порушень. Про це повідомляє прес-служба волинської податкової служби.

«Про ймовірну недобросовісність місцевого продавця, зокрема завищення цін на пальне, у своєму письмовому зверненні до Головного управління ДПС у Волинській області поінформував відповідальний споживач», — йдеться у повідомлені.

Власне, для з’ясування фактів, викладених у заяві, фахівці Головного управління ДПС у Волинській області вийшли на фактичну перевірку.

Результат контрольно-перевірочних заходів  – фіксація факту не проведення продавцем через РРО розрахункових операцій на повну суму покупки, невидача покупцю касового чека й порушення режиму попереднього програмування підакцизної групи товарів кодами УКТ ЗЕД.

Окрім того, на АЗС справді не дотримувалися вимог постанови уряду щодо формування, встановлення й застосування державних регульованих цін на пальне.

Матеріали фактичної перевірки спрямовано для винесення рішень до Держпродспоживслужби. Очікується, що порушник сплатить понад 680 тисяч гривень штрафних санкцій.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти