В начало

В Україну відновилися постачання СВГ «Роснафти»

Також є російською мовою

Компанія «Авантаж» очікує першу партію СВГ виробництва НК «Роснафта», повідомили enkorr учасники ринку. Оператором постачання виступає компанія Socar New Energy.

«Партію СВГ обсягом 630 т виробництва Новокуйбишівского НПЗ було відвантажено 21 травня в адресу ст. «Заворичі», – повідомив співрозмовник enkorr.

Відзначимо, в с. Заворичі (Київська обл.) газонаповнювальну станцію має у своєму розпорядженні тільки «Авантаж».

Раніше повідомлялося, що перший обсяг СВГ за TERM-контрактами Socar зможе запропонувати з липня 2021 р.. Премія за контрактом може скласти $25/т до середньомісячного значення котирування Argus daf Brest. Спотові партії автогазу «Роснафти» в травні й червні Socar New Energy пропонує з премією $40/т до середньомісячного daf Brest.

Як повідомляв enkorr, 24 травня Socar New Energy здійснила перше постачання дизельного пального виробництва «Роснафти» в Україні. Ресурс обсягом близько 2 тис. т було імпортовано на адресу компанії з групи ОККО.

Нагадаємо, SOCAR стала експортним оператором нафтопродуктів «Роснафти» в Україну. Згідно з наявною інформацією, курирувати продаж і спілкування з українськими контрагентами буде швейцарський офіс Socar Trading. Тим часом, не виключено і роль українського офісу компанії в розподілі й продажу обсягів.

За інформацією джерел enkorr, квота нового оператора на травень становить понад 100 тис. т дизпального і 12 тис. т скрапленого газу.

Унаслідок тиску українських силовиків швейцарський трейдер Proton Energy Group S.A. прийняв рішення припинити постачання нафтопродуктів виробництва «Роснафти» на український ринок з 1 квітня 2021 року. У 2020 році трейдер спрямував в Україну 1,74 млн. т дизпального (23,4% ринку) і 443 тис. т (22,3%) скрапленого газу.

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти