У початок

«Укрнафта» замовила 200 насосів Oil Dynamics для інтенсифікації видобутку

ПАТ «Укрнафта» підписало рамкову угоду з німецькою компанією Oil Dynamics, в межах якої буде придбано 200 установок електровідцентрових насосів. Про це enkorr повідомили у прес-службі компанії.

«Укрнафта» забезпечує комплексні сучасні технологічні рішення для інтенсифікації видобутку нафти та газу.

Йдеться про постачання електричних насосних систем, які дозволяють ефективно видобувати нафту, станції керування й програмне забезпечення, що підвищує життєвий цикл таких систем за допомогою безперервного віддаленого моніторингу», – сказали у прес-службі.

«Обладнання Oil Dynamics розроблене й виготовлене в Німеччині у рамках концепції «Індустрія 4.0» і відповідає стандартам АРІ, — зазначає директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький. — Укладена угода передбачає можливість співпраці впродовж найближчих п'яти років — до 2028-го».

Відповідно до першого замовлення компанія очікує поставку 200 установок електровідцентрових насосів чотирма партіями по 50 штук. Перша партія електричних насосних систем надійде вже в грудні 2023 року.

Таким чином, «Укрнафта» втілюватиме в життя проєкт цифровізації свердловин у межах концепції цифрового родовища (Digital Field), за якою працюють провідні компанії видобувної галузі, підсумували в компанії.

Як повідомляв enkorr раніше, ПАТ «Укрнафта» ставило собі завдання збільшити на 6% видобуток нафти порівняно з 2022 роком, але, як зазначив очільник компанії Сергій Корецький, «він буде трохи меншим, ніж очікувалося. По газу, навпаки, приріст буде більшим, ніж планували».

При цьому план щодо нових свердловин без змін – 9 2023 року, 30 — 2024-го.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти