У початок

«Укрнафта» постачатиме пальне вже двом українським агрохолдингам – Корецький

ПАТ «Укрнафта» в рамках розвитку співпраці з українськими аграріями уклало контракт з агрохолдингом «Астарта» на постачання дизельного пального для потреб сільгоспвиробників до кінця 2023 року. Про це повідомляє директор компанії Сергій Корецький на своїй сторінці в мережі Facebook.

«В умовах повномасштабної війни вкрай важливо підтримувати аграріїв, які вже готуються до збору врожаю, оскільки від цього залежить добробут кожного українця й продовольча безпека держави», – підкреслив Сергій Корецький.

Корецький переконаний, що «Укрнафта» як найбільша нафтовидобувна компанія країни «має забезпечити ресурсом критичні галузі економіки, такі як сільське господарство, переробна промисловість, логістика, для їхнього безперебійного функціонування».

Зазначимо, що це вже другий контракт «Укрнафти», який компанія уклала з вітчизняними сільгоспвиробниками. Як повідомляв enkorr раніше, у третій декаді травня «Укрнафта» підписала Меморандум про співпрацю з Kernel, однією з ключових аграрних компаній України, про постачання пального аграріям. При цьому було погоджено обсяги постачання в рамках річних угод і зафіксовано формульне ціноутворення на основі міжнародних котирувань.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти